STREFAKOBIETA ZONE

https://mima.edu.pl/wp-content/uploads/2022/08/6-2-720x650.jpg

ART-STRECHING

Zajęcia z artystami sceny polskiej
i międzynarodowej
https://mima.edu.pl/wp-content/uploads/2022/08/7-720x650.jpg

AKTORSTWO

Zajęcia z artystami scen polskich
i zagranicznych
https://mima.edu.pl/wp-content/uploads/2022/08/8-720x650.jpg

MOTYWACJA

Zajęcia motywujące dla aktywnych kobiet. Mentoring i Coaching.

DLA KOGO?

Strefa KOBIETA ZONE jest idealną opcją rozwoju dla aktywnych kobiet w każdym wieku, chcących przeznaczyć kilka chwil w tygodniu dla swojej duszy i swego ciała, poprzez inspirację sztuką. Nasza kadra to absolutnie wybitni artyści, którzy postanowili dzielić się swoimi talentami z innymi.
W tej strefie zadbamy o Twoje ciało, poprzez art-streching, o Twego ducha poprzez zajęcia motywujące oparte na coachingu i mentoringu. Zajęcia aktorskie dodadzą Ci odwagi, wiary w siebie, swoje możliwości i ośmielą Cię w wyrażaniu swoich emocji poprzez ruch i słowo.
Zapraszamy!

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Na scenie, jak i w życiu, nie liczy się tylko co mówisz, ale w jaki sposób przekazujesz treść. Zajęcia aktorskie rozwiną w Tobie umiejętności wyrażania siebie poprzez słowo, emocje, ruch sceniczny, taniec. Sposób, w jaki się poruszasz, dykcja, interpretacja tekstu, odwaga sceniczna, umiejętna praca z mikrofonem, spojrzenie jakie rzucasz w stronę publiczności, czy kamery, zrozumienie roli i umiejętne przedstawienie jej publiczności, to to tylko niektóre elementy, nad jakimi nasz zespół pracować będzie z Tobą. Przede wszystkim odnajdziesz w sobie talent, jakiego dotąd nie znałeś. Nie czekaj zapisz się już teraz … scena czeka na Ciebie!

KORZYŚCI

Wiara w swoje możliwości
Poznanie swoich talentów i wartości
Nauka efektywnego planowania
Marka osobista
Przywództwo
Znakomita forma fizyczna
Rozciągnie stawów i budowanie mięśni
Zmniejszenie wagi ciała
Interpretacja tekstu
Prawidłowe operowanie głosem
Sceniczna mowa ciała
Prawidłowa dykcja
Praca z mikrofonem
Nauka ruchu scenicznego
Praca nad barwą i kolorem
Współpraca w zespole artystycznym
Kształtowanie koncentracji i pamięci

CZAS ZAJĘĆ

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę w godzinach 11:00-13:30 w sekwencji: 60 minut - art-streching, 90 minut aktorstwa. Raz w miesiącu zamiast godziny aktorstwa - będzie przypadało spotkanie coachingowo-mentoringowe "TOŻSAMOŚĆ KOBIETY", którego tematyka związana jest z odkrywaniem siebie, swoich talentów, wiary w swoje możliwości, planowania, marki osobistej itp.

Kontakt:

Telefon

T: +48606238909
T: +48608317511

Email

E: info@mima.edu.pl

ZAPISZ SIĘ JUZ TERAZ

Nabór juz trwa!