ZAŁOŻYCIELE

Anna Wandtke

Artystka skrzypaczka, doktor habilitowany sztuk muzycznych, wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku. Skrzypaczka koncertująca na scenach polskich i całego świata, organizator i prelegent, coach warsztatów motywujących i rozwojowych dla artystów i twórczych osobowości.
Koncertowała na najważniejszych scenach świata (Nowy Jork, Wiedeń, Berlin, Londyn, Barcelona, Amsterdam), grając z takimi artystami jak: M. Maiski, M. Argherich, V. Repin, M, Vengerow, J. Levine, K. Masur, J. Bell, E. Kissin, R. Lakatos i innymi. Jej misja, to odnajdywanie w człowieku piękna, siły i radości poprzez sztukę, wartości jakie niesie w sobie muzyka. Niezwykle ważnym jest dla Anny Wandtke wzmacnianie w młodych ludziach poczucia własnej wartości przez stawianie im artystycznych wyzwań, które szybko przeobrażają się w pasję.

Nagrała 3 albumy płytowe: Violin Soul, Wandtke Plays Polish, Avarp:Icelandic Chamber Music.

Prywatnie, Anna jest mamą trójki dzieci.

Sebastian Wypych

kontrabasista, solista, kompozytor, założyciel i szef artystyczny wielu zespołów oraz pomysłodawca i autor wielu projektów muzycznych w tym festiwali muzycznych. Doktor sztuk muzycznych, pedagog klasy kontrabasu Łódzkiej Akademii Muzycznej. Artysta swobodnie balansujący na krawędzi muzyki klasycznej, jazzu, muzyki world, tanga i otwartej improwizacji. Nagrał kilkadziesiąt płyt w tym dwie autorskie i solowe; "DIRECTIONS" i i "POLSKA ENTER". Z zamiłowania żeglarz i motocyklista. Prywatnie mąż i tata trójki dzieci.

Kontakt:

Telefon

T: +48606238909
T: +48608317511

Email

E: info@mima.edu.pl

ZAPISZ SIĘ JUZ TERAZ

Nabór juz trwa!