NASZA MISJA

CO NAS WYRÓŻNIA?

Jeśli kochasz teatr, taniec, muzykę i scenę MIMA jest miejscem dla Ciebie i dla Twojego dziecka. Jeśli marzy Ci się, aby Twoja pasja sprawiała, że świat staje się piękniejszy bardziej wartościowy i pełen dobra - to na setkę w MIMIE znjdziesz to, czego szukasz. Działamy z pasją, zaangażowaniem oraz miłością do sztuki. Naszą misją jest pogłębianie wrażliwości, przekazywanie najpiękniejszych wartości, zarażanie sztuką, dzięki której świat oraz wszystkie wyzwania mienią się twórczymi, pełnymi pasji kolorami. Poprzez wspólne tworzenie, kreatywne działanie, taniec, śpiew, aktorstwo, grę na instrumentach, odkryjesz w sobie talent artystyczny i miłość do sztuki.
Nasze spektakle to fuzja znakomitej muzyki, choreografii, ruchu, a co najważniejsze misja pomagania. Łączymy różne formy wyrażania siebie, swych emocji w najlepszy możliwy sposób ... poprzez ruch, śpiew, słowo, teatr, muzykę.
DOGODNA LOKALIZACJA

Wiemy, że dziś CZAS to najcenniejsza materia. Nikt nie zwróci Ci godzin spędzonych na dojazdy w korkach. Dlatego nasza siedziba mieści się blisko Ciebie. Znajdź ją na mapie, przyjedź, a my zrobimy wszystko, abyś czuł komfort i wygodę.
ZNAKOMITA KADRA
"Nauczyciel ma wpływ na wieczność.
Nie jest bowiem w stanie określić, gdzie kończy się jego oddziaływanie."
H.B. Adams

Założyciele MIMA to wybitni, koncertujący artyści.
Studiowali sztukę i muzykę estradową w międzynarodowych uczelniach (Hochschule fur Musik Mannheim i Hochschule fur Wien). Współpracują z najwybitniejszymi artystami i zespołami na całym świecie. Wielokrotnie nagrywali albumy dla znanych wydawnictw płytowych
(EMI, DUX, DEUTSCHE GRAMOPHON). Dlatego priorytetem w działalności MIMA jest najwyższy profesjonalizm kadry - artystów, współpracujących z młodzieżą trenującą w MIMA (aktorów, tancerzy, wokalistów i instrumentalistów). Bo tylko prawdziwy mistrz jest wstanie dostrzec w swoim uczniu cały świat.
PROGRAM ZAJĘĆ SZYTY NA MIARĘ
MIMA to dwie strefy, w których napewno znajdziesz przestrzeń dla siebie i Twojego dziecka.

1. STREFA MUSICALU: taniec, śpiew i aktorstwo.

Polecamy zapisanie się na kompletną ofertę musicalową, taniec, śpiew i aktorstwo. Wszystkie te zajęcia łączą się ze sobą tematycznie po to, aby uzupełniać się podczas finałowego show.

2. STREFA KOBIETA ZONE
To strefa dla kobiet, które chcą dokonać czegoś rozwojowego dla siebie. Zajęcia odbywają się w dogodnej lokalizacji.

3. FINAŁOWE SHOW / PERFORMANCE
Końcowe show MUSICALOWE łączy w sobie wszystkie "dyscypliny", integrująć wszystkich uczestników. Tematyka związana jest z najważniejszymi wartościami w życiu człowieka, takimi jak: miłość, szacunek, radość, szczęście drugiego, pomoc, empatia, pasja ...
PERFORMANCE KOBIETA ZONE to niesamowity, elektryzujący charakter wyrażania sztuki poprzez słowo, ruch.

Kontakt:

Telefon

T: +48606238909
T: +48608317511

Email

E: info@mima.edu.pl

ZAPISZ SIĘ JUZ TERAZ

Nabór juz trwa!