MUZYCZNY
INSTYTUT
MŁODEGO
ARTYSTY

„Wszyscy próbują zrozumieć malarstwo, dlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków?”

PABLO PICASSO

„Sztuka to ciągłe jednanie się z życiem”

MIKOŁAJ GOGOL

„Taniec, to ukryty język duszy”

„Muzyka jest stenografią uczuć”

O nas

Jeśli kochasz teatr, taniec, muzykę i scenę MIMA jest miejscem dla Ciebie i dla Twojego dziecka. Działamy z pasją, zaangażowaniem oraz miłością do sztuki.
Naszą misją jest pogłębianie wrażliwości młodzieży, przekazywanie najpiękniejszych wartości, zarażanie sztuką, dzięki której świat oraz wszystkie wyzwania stojące przed młodzieżą - mienią się twórczymi, pełnymi pasji kolorami.

Poprzez wspólne tworzenie, kreatywne działanie, taniec, śpiew, aktorstwo, grę na instrumentach, odkryjesz w sobie talent artystyczny i miłość do sztuki.

Nasza kadra, to znakomici artyści (tancerze, wokaliści, aktorzy i instrumentaliści), którzy biorą czynny udział w koncertach, spektaklach w całej Polsce i poza jej granicami.

Zajęcia odbywają się w czterech strefach … Możesz wybrać jedną lub kilka z nich, sam zdecyduj. Wszystkie strefy są integralną częścią finałowego przedsięwzięcia – Final Show, które odbywać się będzie na profesjonalnej scenie teatralnej/koncertowej.
STREFA TEATRU

Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional.

STREFA TAŃCA

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal.

STREFA ŚPIEWU

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster.

STREFA MALARSTWA

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster.

Kontakt:

Telefon

T: +48606238909
T: +48608317511

Email

E: info@mima.edu.pl

ZAPISZ SIĘ JUZ TERAZ

Nabór juz trwa!